Všechny jsme krásné, ale některé z nás tu krásu v zrcadle ne vždy vidí. Proto si vážím vaší důvěry, kdy ji jako fotograf mohu podpořit svými fotografiemi a zvěčnit vám ji napořád.
"Chtěla bych si zvednout sebevědomí." / "Chtěla bych se alespoň na chvíli cítit jako princezna." / "Nemám žádnou pěknou fotku mě samotné." / Potřebuji novou profilovku na Instagram, LinkedIn, Tinder,..." dále si doplňte samy.
To jsou jedny z důvodů, se kterými za mnou mé klientky chodí. Většinou přede mnou jakožto ženou vzápětí ztratí veškerý stud a já s radostí zachycuji jejich emoce, přirozenou smyslnost a šťavnatost, kterou v sobě má každá z nás. Čím víc si ji během focení dovolíte, o to větší "Wooow." "Nevím, kterou vybrat, líbí se mi všechny." uslyším, věřte mi. :)
Pokud nelpíte na fotkách z přírody a pokud zrovna prší nebo je karanténa, ráda za vámi přijedu domů, anebo mě můžete navštívit v mém útulném ateliéru v Praze.  Vybereme pár kousků vašeho oblečení, ve kterém se budete cítit dobře, ale taky bude dobře vypadat na fotkách, trošku si u toho popovídáme, pustíme hudbu a já pomalu začnu cvakat.
Portrétní focení trvá cca 60-90minut a cena fotek, které upravím a vám zůstanou už napořád, začíná na 5000 czk.
Budu se těšit, Markét <3 
Anastasia
Radka
Destiny
Juliana
Alicia

Chessa & Mary Jane
Tammy
Daniela
Anastasia

2010 - 2015
Back to Top